تغییر رابط کاربری کوانتوم- هفته اول اردیبهشت 1402

4.9/5 - (7 امتیاز)

جهت سهولت استفاده کاربران عزیز، تغییراتی در فرآیند شروع به کار کاربران جدید در نظر گرفته شده است. کاربرانی که پیش از این از کوانتوم استفاده می کردند، تغییرات جزئی در استفاده خواهند داشت که به قرار ذیل است:

  • کاربر در بدو ورود به نرم افزار، به آخرین سبدی که در حال استفاده بوده هدایت می شود و دیگر به صفحه استراتژی منتقل نمی شود. برای دسترسی به صفحه استراتژی ها کافی است در منوی پائین صفحه، روی گزینه «کوانتوم» بزنید.
  • گزینه معاملات از منوی پائین صفحه حذف شد. این کار برای جلوگیری از ابهام کاربری انجام شده است. کاربر برای ثبت نماد در سبد خود از صفحه سبد و کلید + شناور میتواند استفاده کند. با زدن این دکمه (مثل سابق) دیالوگ معاملات باز می شود و کاربر میتواند خرید یا فروش را ثبت کند. برای دسترسی به سابقه معاملات میتوانید از ایکون مربوطه، در هدر سبد استفاده کنید(مطابق شکل زیر).
  • گزینه واریز/برداشت هم از منوی پایین حذف شده است. برای انجام عملیات واریز و برداشت، در بخش پیشنهادها، در کنار عدد نقدینگی با علامت ها + و – میتوان عملیات واریز و برداشت را انجام دهید.
  • گزینه تنظیمات به هدر صفحه سبد اضافه شده است. در این بخش میتوانید اطلاعات سبد را ببینید و ویرایش کنید. گزینه های این صفحه شامل عنوان، تاریخ ایجاد سبد و استراتژی ای است که سبد با آن استراتژی مدیریت می شود.

در تصویر زیر آیکون ها و دسترسی ها تشریح شده است.

راهنمای صفحه سبد در نرم افزار کوانتوم، شامل آیکون تنظیمات، سابقه معاملات، درج معامله جدید