جشنواره دکتر تریدر

5/5 - (2 امتیاز)

جشنواره دکتر تریدر در نظر دارد تریدرهای برتر را در یک رقابت مجازی، شناسایی و در شبکه تریدرهای حرفه ای معرفی کند. این جشنواره به صورت دوره ای برگزار می شود و شرکت کنندگان در این رقابت در یک دوره یکماهه میتوانند استراتژی‌های خود را طراحی و معرفی کنند.

مزایای شرکت در جشنواره

با شرکت در این جشنواره میتوانید استراتژی خود را محک بزنید و علاوه بر بهبود استراتژی شخصی خود، میتوانید ان را با استراتژی دیگر شرکت کنندگان نیز مقایسه کنید. اما نکته مهم در این جشنواره این است که برترین تریدرها از بین شرکت کنندگان انتخاب شده و به عضویت شبکه تریدرهای حرفه ای کوانتوم درخواهند آمد. برای آشنایی بیشتر با این شبکه این مقاله را مطالعه کنید.

مراحل برگزاری جشنواره

برای شرکت در جشنواره باید ابتدا در نرم افزار آنالایزوم ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام یک هفته اشتراک رایگان پلن الماس به شما تقدیم میشود تا بتوانید با ابزار استراتژی ساز آنالایزوم کار کنید و به خوبی با این ابزار آشنا شوید. بعد از اتمام دوره رایگان میتوانید اشتراک الماس را تهیه کنید و استراتژی خود را برای شرکت در جشنواره معرفی کنید. برای شرکت در جشنواره، اکانت فعال پلن الماس الزامی است. برای ثبت نام در آنالایزوم کلیک کنید. برای آشنایی با استراتژی ساز آنالایزوم این مطلب را مطالعه نمایید.

دوره‌های جشنواره

اولین دوره این جشنواره در بازه زمانی اول تا 30 بهمن 1402 برگزار می شود. امیدواریم شروع قدرتمندی داشته باشیم و به اهدافی در توسعه این شبکه داریم، به همراهی شما عزیزان، برسیم.

شروع کنید