وبینار استراتژی نوسان‌گیری کوانتوم

5/5 - (1 امتیاز)

این وبینار در تاریخ 11 بهمن 1402 ، و با محوریت تشریح شرایط نوسانگیری و بررسی عوامل موثر بر نوسانگیری در بازار بورس ایران برگزار شد. همواره یکی از سوالات کاربران بیفیلتر این بوده است که فیلتر های مناسب نوسان گیری، کدام فیلتر ها هستند. یا اینکه با ترکیب کدام فیلترها میتوان نوسانگیری کرد. در این وبینار توضیح داده شده است که برای نوسانگیری موفق در بازه های خیلی کوتاه مدت، چه فاکتورهایی را باید در نظر بگیریم. این فاکتور در وبینار اشاره شده است و مراحل طراحی استراتژی نوسانگیری و در نهایت یکی از استراتژی های نوسان گیری کوانتوم ارائه شد.

بخش اول وبینار استراتژی نوسان گیری، شامل ویژگی ها استراتژی نوسانگیری، چگونگی طراحی استراتژی نوسانگیری، فیلترهای مهم در نوسانگیری و در نهایت معرفی استراتژی یکی از استراتژی های نوسانگیری کوانتوم است که در ویدئو زیر می توانید مشاهده کنید.

استراتژی مطرح شده در وبینار، یکی از استراتژی های نوسانگیری کوانتوم است با عنوان نوسانگیری سودده. این استراتژی تمرکز روی گردش حساب دارد و به صورت میانگین 8 تا 10 بار سرمایه به گردش در می آورد. علاوه بر این گردش، استراتژی سود خوب و قابل توجهی میگیرد و نرخ موفقیت بالایی هم دارد و امکان استفاده از این استراتژی را برای افراد کم ریسک تر هم مهیا میکند. در تصویر زیر جزئیات بیشتری از گزارش بکتست این استراتژی را مشاهده مکنید.

وبینار استراتژی نوسان‌گیری کوانتوم

برای آشنایی و استفاده از استراتژی نوسانگیری کوانتوم از لینک زیر استفاده کنید.

استراتژی نوسانگیری کوانتوم