گزارش وضعیت بازار بورس در ۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

4.7/5 - (22 امتیاز)

بازار امیدوار و بهتر از انتظار شروع کرد. امروز هم شاخص هم وزن مثبت بود و مثبت بسته شد ولی شاخص کل تحت تاثیر افزایش عرضه در نمادهای شاخص ساز منفی و نزولی شد. نیمه دوم هم بازار متعادل دنبال شد برخی نمادها مثبت و برخی صف خرید شدند. در کل نیمه دوم نمادهای زیر قیمت پایانی افزایش داشت. ارزش معاملات مثل روز قبل بود و تحرک خاصی دیده نمیشد. درآمد ثابت ها هم خروج پول داشتند. نکته مثبتی که در بازار دیده میشد افزایش تقاضا در صندوق های اهرمی بود ولی برآیند معاملات متعادل بود.

مهمترین نماد امروز

نماد ویژه امروز خیلی خاص است! نمادی که بعد از 5 ماه روند نزولی در تلاش برای تغییر روند است و امروز بعد از مدت ها در فیلتر ورود پول هوشمند پیشرفته ظاهر شده است.

نماد خفناور امروز سرانه خرید بسیار بالایی داشته است. هر چند حجم معاملات کم بوده ولی دو برابر میانگین معامله شده است. قدرت خریدار 7 برابری و سرانه خریدار 5 برابر میانگین از ویژگی های برجسته تابلو این نماد است. موقعیت کم ریسک و فاصله تا مقاومت بعدی از هم امتیازات تکنیکال این سهم است. ولی به دلیل میانگین حجم پائین که تاثیر منفی بر نقدشوندگی میگذارد، باید در مدیریت سرمایه دقت شود.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

گروه محصولات چوبی که دیروز قدرت خریدار بالایی داشت، امروز مثبت ترین گروه بازار بود. گروه محصولات کاغذ منفی ترین گروه بود، در حالی که گروه انبوه سازی بیشترین خروج پول حقیقی را داشت و گروه خودرو بیشترین ورود پول حقیقی را.

برای تحلیل شاخص صنایع مختلف میتوانید از ترکیب فیلترهای متنوع در این لینک استفاده کنید.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۵ اردیبهشت ماه۱۴۰۳

اصلاح آرام شاخص کل و مثبت بودن شاخص هم وزن، این سناریو را تقویت میکند که شاخص بعد از یک اصلاح کوتاه، ریز موج صعودی تا سقف کانال کوتاه مدت خواهد داشت.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید