گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۲

4.2/5 - (4 امتیاز)

همانطور که انتظار داشتیم بازار منفی شروع کرد و شاخص نزدیک ۱۴ هزار واحد افت کرد. ساعت پایانی تقاضا افزایش پیدا کرد و شاخص برگشت. بیش از ۵۱۰ نماد بالاتر از قیمت پایانی بسته شدند. قدرت فروشنده و ارزش صف‌های فروش بالا بود. برآیند معاملات خروج پول حقیقی زیادی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها ورود پول حقیقی داشتند.(طبق روال چهارشنبه ها) ارزش معاملات تغییر محسوسی نداشت.

مهمترین نماد امروز

یکی از استراتژی‌های مناسب برای انتخاب سهم در روزهای مردد بازار، دنبال کردن نمادهایی است که حرکت های رشدی خوبی داشته‌اند و برای شکار فرصت مناسب ورود، منتظر اصلاح سهم باشیم.

یکی از نمادهایی که در هفته گذشته رشد خوبی داشته و در مواجهه با مقاومت قرار گرفته و احتمالا اصلاح خوبی خواهد داشت نماد اخابر است. سطح 8000 برای ورود به سهم خوب است و احتمال اینکه روزهای آتی در این قیمت فرصت ورود بدهد وجود دارد. سهم واگرایی مثبت دارد و با مقاومت مهم خود (در تایم فریم هفتگی) فاصله خوبی دارد.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

شاخص گروه رادویی مثبت‌ترین و وسایل‌ارتباطی منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۳ آبان ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. برگشت آخر وقت امروز بازار  امیدوار کننده بود. شاخص در تایم فریم روزانه مستعد واگرایی مثبت است و در صورت حفظ مینیمم هفته قبل، امیدواری ها برای برگشت روند شاخص بیشتر خواهد شد. کماکان معتقدیم شرایط بازار ناپایدار است. ممکن است شاخص باز هم تا سطح ۲ میلیون واحد هم بالا بیاید ولی باید منتظر تثبیت شاخص بالاتر از این سطح باشیم.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید