گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۰ دی ماه ۱۴۰۲

4.3/5 - (18 امتیاز)

بازار متعادل شروع کرد ولی نیمه دوم کمی عرضه بیشتر شد و بازار منفی تر شد ولی ارزش معاملات چندان بالا نبود و شاهد هیجان فروش نبودیم. نمادهای زیر قیمت پایانی زیاد شدند و الگوهای نزولی به شدت افزایش یافت. برآیند معاملات خروج پول حقیقی را نشان میدهد که رقمی کمتر از دیروز بود. درآمد‌ثابت‌ها تحرک خاصی نداشتند.

مهمترین نماد امروز

نماد ویژه امروز موقعیت بسیار کم ریسکی داره و از روند اخیر بازار هم جامانده است. این نماد هم در کانال میان مدت و هم در کانال بلند مدت در محدوده کف قرار گرفته است و در محدوده سقف کانال کوتاه مدت نزولی است. نماد مستعد شکست روند نزولی است که در صورت این شکست و با توجه به موقعیت جامانده ای که دارد میتواند رشد خوبی را تجربه کند.

نماد ورازی در تایم فریم ماهانه بسیار دیدنی است و در این تایم فریم الگوهای پرچم ساخته که اگر از سقف این کانال خارج شود نیز رشد جذابی در بلند مدت خواهد داشت.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

وسایل‌ارتباطی مثبت‌ترین و محصولات‌چوبی منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۱ دی ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را منفی نشان میدهد.بازار با طمانینه روند اصلاح زمانی در پیش گرفته ست. همانطور که پیش از این هم عرض شد، سطح حمایتی ۲۱۶۰ و ۲۱۳۰ را برای شاخص کل در پیش رو داریم و هر گونه برگشت را بر اساس حجم معاملات میتوانیم ارزیابی کنیم.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۰ دی ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید