گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۰ مهرماه ۱۴۰۲

4.6/5 - (8 امتیاز)

بازار به شدت نوسانی و بلاتکلیف بود. نه توان بالا رفتن داشت و نه تمایل به اصلاح. وضعیت نمادها هم عموما متعادل بود. تعداد نمادهای مثبت در طول بازار نوسان داشت. نمادهایی که ورود پول هوشمند داشتند بیشتر بودند. نمادهای زیادی در ناحیه حمایتی قرار گرفتند. برآیند معاملات جریان خاصی را نشان نمیدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات تغییر قابل توجهی ندارد.

مهمترین نماد امروز

کف سازی در سه ماه اخیر و همزمانی آن با واگرایی مثبت در MACD به نوبه خود سیگنال خیلی خوبی است. در این استراتژی سطح حمایتی را به عنوان حد ضرر انتخاب کرده و مقاومت های پیش رو را به ترتیب اهداف اول و دوم انتخاب میکنیم. بدیهی است وضعیت تکنیکال به تایید تابلو هم نیاز دارد تا در بازه زمانی کمی بتوانیم شاهد روند صعودی باشیم.

با این اوصاف نماد شگل خیلی وضعیت جذابی از نظر تکنیکال و تابلوخوانی دارد. حتما وضعیت این نماد را بررسی کرده و نسبت تطبیق آن با استراتژی شخصی خود اقدام کنید.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

گروه ذغال‌سنگ مثبت‌ترین، کاشی منفی‌ترین گروه بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۲ مهر ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. شاخص در موقعیت خوبی برای برگشت قرار گرفته ولی برای قضاوت در مورد روند بازار کمی زود است. کماکان احتمال تداوم اصلاح هم وجود دارد. طبیعتا باید منتظر شواهد و تاییدات بیشتر برای تغییر روند باشیم.

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید