گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۱ دی ماه ۱۴۰۲

4/5 - (5 امتیاز)

بازار بهتر از انتظار شروع کرد. در واقع بازار تلاش خوبی کرد هر چند نیمه دوم نمادهای منفی بیشتر شدند. هر چند ارزش معاملات بالا نبود و امروز هم فشار فروش شدید نبود. نمادهای زیر قیمت پایانی زیاد شدند و الگوهای نزولی کمی بیشتر بودند. برآیند معاملات خروج پول حقیقی را نشان میدهد که رقمی کمتر از دیروز بود. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند.

مهمترین نماد امروز

نماد ویژه امروز بر خلاف روال همیشگی، کمی ریسکی است ولی چون تارگت و روند خوبی دارد معرفی می شود. این نماد امروز بر خلاف وضعیت کلی بازار صف خرید و پر تقاضا بود و تابلو خیلی خوبی داشت.

نماد ثباغ سه روز اخیر صف خرید بوده و از این جهت ریسک دارد ولی با توجه به شرایط بازار، احتمال اصلاح سهم و ایجاد فرصت خرید طلایی در سهم وجود دارد. قیمت مناسب برای ورود 800 است که کمی بعید به نظر میرسد ولی با توجه به تارگت سهم که حوالی 1100 است میتوانید نسبت به ورود تصمیم بگیرید.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

وسایل‌ارتباطی مثبت‌ترین و ارتباطات منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۲ دی ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را منفی نشان میدهد. بازار هیجان فروش ندارد و بیشتر زمان میخرد. فردا سطح ۲۱۶۰ هزار واحدا را برای شاخص داریم که از چند منظر سطح حمایتی شاخص محسوب می شود. بنابراین انتظار داریم فردا بازار وضعیت بهتری داشته باشد. در صورت شکست این سطح حمایتی، سطح 2130 هزار واحد هم از حمایت های شاخص است.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۱ دی ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید