گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۳

5/5 - (1 امتیاز)

برای امروز توقع زیادی از بازار نداشیم و ارزش معاملات پایین هم نشانه این بی انگیزگی است. هر چند ابتدا نمادهای زیر قیمت پایانی زیاد بودند نیمه دوم بازار بهتر شد و شاخص برگشت. هر چند شاخص مثبت نشد ولی نمادهای بالاتر از قیمت پایانی خیلی زیاد شد. رفتار امروز معامله گران نشان میدهد تحلیل تداوم روند صعودی غلبه دارد.

مهمترین نماد امروز

با استفاده از قابلیت فیلتر ترکیبی در نرم افزار بیفیلتر، فیلتری ایجاد کردیم برای شناسایی نمادهایی که حجم معاملات امروزشون بیش از 5 برابر میانگین معاملاتشون باشه و از طرفی این نمادها اخیرا افزایش سرمایه نداده باشند.

یکی از نمادهای شاخص این لیست نماد لوتوس است. این نماد در همه کانال ها در محدوده کم ریسک قرار دارد و خیلی از بازار جا مانده است. این نماد گپ خوبی تا مقاومت بعدی دارد و واگرایی مثبت MFI میتواند نشانه تلاش معامله گران برای پرکردن این گپ باشد.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

گروه خودرو بیشترین خروج پول حقیقی و گروه فلزات بیشترین ورود پول را داشت.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۴ اسفند ماه۱۴۰۳

شاخص مقاومت مهم ۲۳۰۰ هزار واحد را در پیش رو دارد. این سطح هم مقاومت استاتیک است و هم محدوده سقف کانال کوتاه مدت است و سناریو محتمل این است که شاخص این سطح را ببیند و بعد اصلاح داشته باشد. از این رو باید در مدیریت سبد به تارگت نمادهای سبد دقت داشته باشید.

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید