گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۲ آذر ماه ۱۴۰۲

4.4/5 - (12 امتیاز)

طبق انتظار بازار متعادل شروع کرد ولی نیمه دوم تقاضا افزایش یافت و شاخص رشد خوبی داشت. بیش از ۶۰۰ نماد مثبت و بیش از ۶۰۰ نماد بالاتر از قیمت پایانی بسته شدند. الگوهای صعودی خیلی زیاد و قدرت خریدار بالا بود. برآیند معاملات ورود پول حقیقی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی خیلی زیادی داشتند. ارزش معاملات افزایش چشمگیری دارد!!!!

مهمترین نماد امروز

امروز «و» های بازار مورد توجه بودند. یکی از این نمادها که شرایط تکنیکال جذابی دارد، هم از شاخص و هم از گروهش جا مانده است. این نماد که کف کانال میان مدت و بلند مدت قرار دارد به تازگی از کانال کوتاه مدت نزولی خارج شده است که میتواند نشان از آغاز یک روند صعودی جدید در سهم باشد.

نماد وصندوق روی حمایت محکم برگشته خوبی داشته و در میان مدت مقاومت خاصی هم پیش روی سهم نیست و میتواند بعد از تثبیت در کانال 16000 رشد خوبی را تجربه کند.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

رادیویی مثبت‌ترین و محصولات‌کاغذ منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۳ آذر ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را مثبت نشان میدهد. شاخص با قدرت به حرکت خود ادامه داد و به تردیدها پایان داد. مقاومت بعدی شاخص 2150 هزار واحد است که روزهای آتی به سرعت در دسترس هستند. از طرفی شاخص به سقف کانال نزولی خود هم نزدیک میشود بنابراین باید برای مواجهه با این سطح آمادگی لازم را داشته باشیم.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۲ آذر ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید