گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۲ مهرماه ۱۴۰۲

4.6/5 - (52 امتیاز)

بازار امروز هم بلاتکلیف بود. ابتدا شاخص مثبت شد ولی نیمه دوم نزولی شد و نمادهای زیر قیت پایانی خیلی زیاد شدند. شاخص هم وزن رشد بیشتری داشت و نشان از تمایل بازار به نمادهای کوچک تر است. برآیند معاملات جریان خاصی را نشان نمیدهد. درآمد‌ثابت‌ها جریان خاصی را نشان نمیدهد که برای روز چهارشنبه نکته مثبتی است. ارزش معاملات کمتر از روزهای قبل بود.

مهمترین نماد امروز

در روزهای مردد بازار موقعیت های کم ریسک اهمیت بیشتری دارند. به کمک فیلترهای نرم افزار بیفیلتر دنبال موقعیت هایی می گردیم که روی حمایت قوی باشند و تابلو خوبی هم داشته باشند. از طرفی مقاومتهای پیش روی سهم هم به گونه ای باشند که نمودار قیمت اهداف بلندی و کم چالشی را ببیند.

در بین نمادهای جذاب امروز نماد ویژه پیشنهادی شرایط خوبی دارد. البته سهم با مقاومت مهمی مواجه هست که تقریبا ۱۰ درصد از قیمت فعلی فاصله دارد ولی در صورت تثبیت بالای ۴۳۰ تومان میتواند حرکت خوبی را تجربه کند.

شما میتوانید وضعیت تکنیکال و تابلوخوانی نماد دانا را در نرم افزار بیفیلتر بررسی کنید و در صورت تمایل به دیده بان هوشمند خود اضافه کنید تا تحرکات سهم را به دقت و سرعت دنبال کنید.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

گروه محصولات‌چوبی مثبت‌ترین، لاستیک منفی‌ترین گروه بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۵ مهر ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. شاخص در موقعیت خوبی برای برگشت قرار گرفته ولی برای قضاوت در مورد روند بازار کمی زود است. کماکان احتمال تداوم اصلاح هم وجود دارد. طبیعتا باید منتظر شواهد و تاییدات بیشتر برای تغییر روند باشیم.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۲ مهرماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید