گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۳ آبان ماه ۱۴۰۲

4.3/5 - (7 امتیاز)

بازار خیلی بهتر از انتظار شروع کرد و خیلی خوب بسته شد. نزدیم ۷۰ نماد مثبت بسته و بیش از ۵۰۰ نماد بالاتر از قیمت پایانی بسته شدند و الگوهای صعودی زیادی شکل گرفت. نمادهای زیادی در تایم‌فریم هفتگی در محدوده‌حمایتی هستند. قدرت خریدار بالا و تعداد صف‌های خرید بیشتر بود. برآیند معاملات ورود پول حقیقی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات تغییر محسوسی نداشت.

مهمترین نماد امروز

نماد ویژه امروز با مقاومت بعدی خود بیش از ۲۰ درصد فاصله دارد. این گپ قابل توجه میتواند منجر به حرکت شتابدار شود. این نماد بعد از افتی که داشته در هفته اخیر کف‌سازی کرده و احتمال پولبک به سطح شکسته شده وجود دارد. البته ریسکی هم که اینجا وجود دارد این است که الگوی پرچم شکل بگیرد و روند نزولی سهم ادامه پیدا کند ولی چون سهم کف کانال نزولی کوتاه مدت و روی سطح مهم در کانال میان مدت است احتمال این موضوع زیاد نیست.

نماد سصفها سرانه خرید و ورود پول خوبی داشته و گپی که تا مقاومت بعدی دارد شرایط سهم را خیلی جذاب کرده است.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

شاخص گروه خودرو مثبت‌ترین و منسوجات منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۴ آبان ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را مثبت نشان میدهد. شاخص به خوبی برگشت و کف قبلی خود را حفظ کرد. این حرکت خیلی امیدوارکننده است ولی هنوز باید احتیاط کرد و نباید هیجانی معامله کرد. شاخص به سطح مهمی رسیده است و باید با شکست سطح ۲ میلیون واحد روی این سطح تثبیت کند.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۳ آبان ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید