گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۳ آذر ماه ۱۴۰۲

4/5 - (15 امتیاز)

بازار با تقاضای زیاد شروع کرد و شاخص به سرعت رشد کرد و به ناحیه مقاومتی ای که در گزارش دیروز عرض شد رسید.نیمه دوم شاهد افزایش عرضه و افزایش نمادهای زیر قیمت پایانی  و الگوهای نزولی بودیم. برآیند معاملات ورود پول حقیقی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها کماکان خروج پول حقیقی خیلی زیادی داشتند. ارزش معاملات کماکان خوب است.

مهمترین نماد امروز

نماد ویژه امروز در آستانه خروج از سقف کانال نزولی است. این نماد مدتی است ورود پول هوشمند دارد و این مسئله احتمال شکست سقف کانال و شتاب گرفتن روند صعودی نماد را افزایش میدهد.

نماد شوینده با کندل خوب امروز تردیدها رو از بین برد. این نماد با کف سازی سه ماهه و واگرایی مثبت در محدوده حمایت مهم، آماده صعود شده است. این نماد در تایم فریم هفتگی با مقاومت خود فاصله قابل توجهی دارد.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

گروه فنی‌مهندسی مثبت ترین گروه بازار بود و شاخص هیچ گروه منفی نبود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۴ آذر ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. نمادهای زیادی در ناحیه مقاومتی قرار گرفتند. شاخص کل به سطح مهمی رسیده است. سطحی که تقاطع مقاومت استاتیک و سقف کانال کوتاه مدت است. احتمالا شاخص اصلاح خواهد داشت ولی کیفیت این اصلاح در روزهای آتی مشخص می شود. یک سناریو این است که اصلاح خیلی کوتاه و تا سطح 2130 هزار واحد باشد و بعد حرکت شاخص تا 2300 ادامه پیدا کند. سناریو دیگر اصلاح شاخص تا سطح 2100 هزار واحد است.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۳ آذر ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید