گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۳ دی ماه ۱۴۰۲

4.5/5 - (2 امتیاز)

بازار بهتر از انتظار بود حتی شاخص برای لحظاتی مثبت هم شد ولی در نهایت شاخص منفی بسته شد در حالی که شاخص هم وزن مثبت بود. البته شاخص زیاد هم افت نداشت و نیم ساعت پایانی با حمایت از شاخص سازها برگشت. دقایق پایانی نمادهای مثبت کمی افزایش داشتند. ولی نمادهای زیادی منفی بسته شدند. با اینکه بازار بلاتکلیف بود ولی الگوهای صعودی زیادی شکل گرفت. برآیند معاملات خروج پول حقیقی کمی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها برخلاف چهارشنبه‌ها خروج پول حقیقی داشتند.

مهمترین نماد امروز

نماد ویژه امروز را با استراتژی کم ریسک انتخاب کردیم. نمادی که مدت زیادی کف سازی کرده است و روی سطح حمایتی ورود پول هوشمند پیشرفته دارد. علاوه بر این موارد، نماد ویژه امروز توانسته مقاومت مهم خود را بکشند و در کوتاه مدت میتواند تا مقاومت بعدی که نزدیک 10 درصد فاصله دارد، حرکت خوبی را تجربه کند.

نماد گکوثر که امروز تابلو خیلی خوبی هم داشت، در میان مدت هم مقاومتی در پیش رو ندارد و موج بلندی میتواند داشته باشد. برای بررسی سطوح حمایت و مقاومت میتوانید نمودار های حمایت و مقاومت و نمودارهای کانال ها را در اینجا تحلیل کنید.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

وسایل‌ارتباطی مثبت‌ترین و فرآورده‌های نفتی منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۶ دی ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. همانطور که در گزارش دیروز عرض شد شاخص در موقعیتی هست که ممکنه تغییر روند داشته باشد. امروز بازار امیدوارانه تر حرکت کرد و احتمالا هفته آینده بازار بهتری داشته باشیم.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۳ دی ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید