گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۲

4.9/5 - (75 امتیاز)

امروز هم بازار مثبت بود و شاخص رشد خوبی داشت. با اینکه بازار مثبت بود ولی وضعیت نمادها متعادل بود. هم الگوهای کندلی و هم وضعیت نمادها نسبت به قیمت پایانی. نمادهای زیادی در تایم‌فریم هفتگی در محدوده‌حمایتی هستند. قدرت خریدار بالا و تعداد صف‌های خرید بیشتر بود. برآیند معاملات ورود پول حقیقی جزیی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات تغییر محسوسی نداشت.

مهمترین نماد امروز

گروه شیمایی این چند روز تحرکاتی داشتند و نمادهای این گروه در فیلترهای مختلف دیده می شود. یکی از نمادهای این گروه که امروز ۱۰ برابر میانگین خود حجم خورده است و علاوه بر واگرایی مثبت، بیش از 10 درصد با اولین مقاومت خود فاصله دارد. این نماد در تایم فریم هفتگی و روزانه روی حمایت واقع شده است و از این جهت ریسک کمی دارد.

نماد شپاکسا را تحلیل کرده و به کمک دیده بان هوشمند دنبال کنید.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

شاخص گروه ذغال‌سنگ مثبت‌ترین و بیمه منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۵ آبان ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. شاخص به خوبی برگشت و کف قبلی خود را حفظ کرد. این حرکت خیلی امیدوارکننده است ولی هنوز باید احتیاط کرد و نباید هیجانی معامله کرد. شاخص به سطح مویینگ ۳۰ روزه رسیده و احتمالا فردا عرضه داشته باشیم. تعیین تکلیف شاخص با این سطح به همراه افزایش ارزش معاملات تعیین کننده است. ولی یک سنارو هم اصلاح زمانی بالای سطح ۲ میلیون واحد است.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید