گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۵ آبان ماه ۱۴۰۲

4.9/5 - (74 امتیاز)

بازار خوب شروع کرد و بهتر از انتظار بود. با اینکه نمادهای زیر‌قیمت‌پایانی کم نبودند ولی الگوهای صعودی خیلی زیاد بودند. نمادهای زیادی در تایم‌فریم هفتگی در محدوده‌حمایتی هستند.قدرت خریدار بالا و تعداد صف‌های خرید بیشتر بود.برآیند معاملات ورود پول حقیقی را نشان میدهد.درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند.ارزش معاملات تغییر محسوسی نداشت.

مهمترین نماد امروز

نمادی که هم با دید بلند مدت مناسب است و هم با دید کوتاه مدت. این یک استراتژی است که روی چند نماد که روند بلند مدت مناسبی دارند همراه شوید و فقط روی آنها نوسان بگیرید. یکی از این نمادها که شرایط خیلی خوبی هم دارد نمادی است در کوتاه مدت نوسان 15 درصدی و بعد از آن میتواند روند بلند مدت بسیار جذابی داشته باشد.

نماد کسرا روی قیمت 5600 برای ورود و نوسان تا 6500 مناسب است و بعد از تثبیت روی 6500 رشد دیدنی ای خواهد داشت. این نماد امروز تابلو خیلی خوبی داشت ولی با مقاومت روبروست و به نظر میرسد روی قیمت 5600 فرصت ورود بدهد.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

شاخص گروه محصولات‌کاغذ مثبت‌ترین و رایانه منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۶ آبان ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را مثبت نشان میدهد. شاخص به خوبی از مووینگ ۳۰ روزه گذشت و به مقاومت ۲۰۵۰ نزدیک شد. احتمال افزایش عرضه و اصلاح شاخص در روزهای آتی وجود دارد. طبیعتا حفظ کانال ۲ میلیون واحد خیلی اهمیت دارد و در صورت تمایل به خرید، توصیه می‌شود در سطوح مطمئن‌تر خری  انجام شود.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۵ آبان ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید