گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۵ آذر ماه ۱۴۰۲

5/5 - (3 امتیاز)

بازار با تردید شروع کرد و با اینمه نمادهای زیر قیمت پایانی بیشتر بود ولی عرضه شدت نداشت و وضعیت بازار نسبتا متعادل بود. هر چند الگوهای صعودی متعدد بودند ولی الگوهای نزولی بیشتر بودند. صف های خرید هم از نظر ارزش و هم از نظر تعداد بیشتر بود. نمادهایی که خروج پول هوشمند داشتند بیشتر از ورود پول بود هرچند ورود پول هوشمند هم کم نبود. برآیند معاملات خروج پول حقیقی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها طبق روال چهارشنبه‌ها ورود پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات کمتر از روزهای قبل ولی کماکان خوب است.

مهمترین نماد امروز

ویژه بودن نماد امروز در شکل موج جذابی است که تشکیل داده است. این نماد سال گذشته رشد خیلی خوبی را تجربه کرده و با اصلاح ۵۰ درصد فیبوناچی در موقعیت خوبی قرار گرفته است.

نماد فلامی از کف سه ماهه فاصله زیادی نگرفته و نسبت شاخص کل جا مانده است. از طرفی به دید بلند مدت الگوی بسیار خوبی دارد و به دید میان مدت میتواند روند خوبی داشته باشد. اگر فقط دنبال نوسان گیری کوتاه مدت هستید، اولین مقاومت سهم نزدیک 10 درصد فاصله دارد.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

ذغال‌سنگ مثبت‌ترین و منسوجات منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۸ آذر ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. همانطور که در گزارش قبلی اشاره شد هم شاخص و هم نمادهای متعددی به مقاومت رسیده اند که برای تعیین تکلیف با این سطوح زمان لازم هست ولی هنوز نشانه های بازار، مورد نگران کننده‌ای نشان نمیدهد.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۵ آذر ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید