گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۶ آبان ماه ۱۴۰۲

5/5 - (2 امتیاز)

طبق انتظار بازار مثبت بود ولی نکته جالب این بود که تا ساعت پایانی تقاضا افزایش داشت و شاخص کاملا صعودی بود. الگوهای صعودی و قدرت خریدار زیاد بود. نمادهای زیادی در تایم‌فریم هفتگی در محدوده‌حمایتی هستند. ارزش صف‌های خرید بیشتر از فروش شد. برآیند معاملات ورود پول حقیقی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی زیادی داشتند. ارزش معاملات رشد خوب و امیدوارکننده ای داشت.

مهمترین نماد امروز

نمادی که در قیمت 6 ماه قبل خود قرار دارد دو نکته مثبت دارد: اول اینکه افت زیادی نداشته است و نسبت به شاخص وضعیت بهتری داشته و ثانیا در کف سازی خوبی کرده و کم ریسک است. این نکات مثبت در کنار تابلو خیلی خوبی که در هفته اخیر داشته است، نظر تحلیلگران را به سمت خود جلب میکند.

نماد دکپسول در تایم فریم هفتگی شکست مقاومت دارد و مسیر صعودی خوبی در پیش دارد و در کوتاه مدت هم در حال عبور از مقاومت مهمی است.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

شاخص گروه خودرو مثبت‌ترین و رادیویی منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۷ آبان ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را مثبت نشان میدهد. شاخص بهتر از انتظار رشد کرد و به سطح ۲۰۵۰ رسید. این رشد با افزایش ارزش معاملات همراه بود که این هم نکته خیلی خوبی است.  در نگاه محتاطانه پولبک شاخص به سطح ۲ میلیون واحد را در نظر داریم که فرصت خوبی برای ورود به بازار است. در صورتی که شاخص تا اولین مقاومت خود یعنی ۲۱۵۰ هزار واحد رشد کند سطح ۲۰۵۰ حکم حمایت خواهد بود.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۶ آبان ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید