گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲

3.5/5 - (6 امتیاز)

بازار بلاتکلیف بود. هم وزن مثبت و شاخص کل منفی ولی درصد تغییر هر دو شاخص ناچیز بود. نمادها هم به نسبت مثبت یا منفی بودن متعادل بودند. با اینکه تعداد صف های خرید بیشتر بود ولی ارزش آنها کمتر از صف فروش بود. از طرفی علیرغم متعادل بودن بازار، الگوهای صعودی زیاد بودند و بازار تمایل به تغییر روند داشت. بازار ورود پول حقیقی  و صندوق های درآمد ثابت خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات تغییر محسوسی ندارد و چنگی به دل نمیزند.

مهمترین نماد امروز

درسته که نمادی که سه روز صف خرید بوده برای ورود ریسک داره ولی حتما باید سهم رو دنبال کرد و روندش را به درستی شناسایی کرد. نماد ویژه امروز با صف خریدهای متوالی به نقطه مهمی رسیده است. در آستانه خروج از سقف کانال نزولی است و بعد از گذر از این محدوده میتواند رشد خوبی داشته باشد.

نماد غفارس به مقاومت مهمی هم رسیده است. پولبک این نماد به سقف کانال (در صورت شکسته شدن) فرصت خوبی برای ورود خواهد بود. برای این منظور حتما سهم را دنبال کنید و برای تحرکات سهم هشدار ثبت کنید.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

رادویی مثبت‌ترین و اطلاعات و راتباطات منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۷ بهمن ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. شرایط بازار تغییری نکرده، دیروز هم عرض شد که وارد ناحیه ای شدیم که خیلی از نمادها ارزنده و در ناحیه حمایتی هفتگی قرار دارند، از این رو شاهد افزایش تقاضا و متعادل تر شدن بازار هستیم. بنابراین از اینجا به بعد برخی نمادها میتونند مسیرشون رو از بازار جدا کنند.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید