گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۶ دی ماه ۱۴۰۲

4.3/5 - (9 امتیاز)

علیرغم اینکه بازار منفی بود ولی از همان ابتدا نشانه های امیدواری در بازار دیده میشد. نیمه دوم تقاضا بیشتر شد و با صف خرید شدن نماد خودرو تردیدها کمتر کم شد. نمادهای مثبت و بالاتر از قیمت پایانی بیشتر از منفی ها بودند و تعداد و ارزش صف های خرید هم بیشتر از فروش بود. طبیعتا با مثبت شدن بازار الگوهای صعودی زیادی شکل گرفت. روند شاخص برگشت ولی مثبت نشد در حالی که شاخص هم وزن مثبت بسته شد. برآیند معاملات خروج پول حقیقی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی زیادی داشتند.

مهمترین نماد امروز

نماد ویژه امروز از گروه دارویی است. نمادی که روی حمایت واگرایی مثبت دارد و بعد از یک موج صعودی، به اصلاح زمانی بسنده کرده است. این نماد علاوه هم به دید کوتاه مدت جذاب است. هم میان مدت و هم بلند مدت!!!

نماد دتولید امروز تابلو خوبی داشت ولی در تایم فریم ساعتی مقاومتی دارد که به نظر میرسد بعد از ان حرکت خوبی داشته باشد.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

وسایل‌ارتباطی مثبت‌ترین و رادویی منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۷ دی ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را مثبت نشان میدهد. بازار امروز روند امیدوارکننده ای داشت. در صورت برگشت شاخص باید به حجم معاملات توجه داشته باشیم چون ممکن است این برگشت فرصت خروج باشد. اولین مقاومت شاخص ۲۱۸۰ هزار واحد است و با تثبیت بالای این سطح و افزایش ارزش معاملات میتوان به شکل گیری موج جدید امید داشت.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۶ دی ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید