گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۶ مهرماه ۱۴۰۲

5/5 - (1 امتیاز)

روند نزولی با شدت تداوم داشت و شاخص هم وزن افت کم سابقه ای را تجربه کرد. نمادهای منفی بیش از ۷۰۰ و ۲۶۶ نماد صف فروش بودند. قدرت فروشنده زیاد بود و نمادهای زیادی به حمایت بعدی خود رسیدند. برآیند معاملات خروج پول حقیقی خیلی زیادی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی زیادی داشتند. ارزش معاملات بیشتر از هفته قبل بود.

مهمترین نماد امروز

نمادی با تابلوی فوق العاده خوب که امروز از منفی به مثبت و به صف خرید رسیده است. این نماد حجم خیلی خوبی معامله شده و بعد از ماه ها در جا زدن آماده پر کردن گپ ناشی از افزایش سرمایه است. موقعیت سهم واقعا جذاب است و ممکن است منفی های این روز ها فرصت خوبی برای ورود به سهم فراهم آورد.

برای تحلیل نماد بسوییچ میتوانید توسط نرم افزار فیلتر هوشمند بورس وضعیت تابلوخوانی و تکنیکال سهم را بررسی کنید. برای مشاهده خلاصه وضعیت نماد بسوییچ کلیک کنید.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

گروه پیمانکاری مثبت‌ترین، محصولات‌چوبی منفی‌ترین گروه بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۷ مهر ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را منفی نشان میدهد ولی احتمالا نیمه دوم بازار متعادل تر خواهد بود. شاخص تحت تاثیر اخبار گوناگون به شدت افت کرد و به سطح حمایتی ۲ میلیون واحد رسید. احتمالا از فردا شاهد افزایش تقاضا و جدا شدن مسیر نمادهای مختلف باشیم.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۶ مهرماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید