گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲

4.2/5 - (5 امتیاز)

بازار امیدوار شروع کرد ولی ساعت آخر معاملات عرضه شدت گرفت و شاخص کل منفی بسته شد. در حالی که شاخص هم وزن مثبت بود. اول وقت الگوهای صعودی زیادی داشتیم ولی تا آخر وقت الگوهای نزولی و صعودی تقریبا متعادل شدند. کلیت بازار ابتدا ورود پول حقیقی  و در نهایت خروج پول حقیقی داشت.  صندوق های درآمد ثابت خروج پول حقیقی زیادی داشتند. ارزش معاملات نسبت به روز قبل افت دارد که نشان از عدم هیجان فروش دارد ولی خریدار هم در بازار نیست.

مهمترین نماد امروز

حرکت های شارپی گاهی با ورود پول های سنگین همراه با حجم و صف خرید های سنگین شروع میشوند. وقتی نمادی چند روز صف خرید شد و مکرر ورود پول هوشمند داشت میتواند در ابتدای حرکت شارپی جذابی باشد. هر چند این موقعیت ها کمی ریسک دارند ولی حتی اگر نرخ موفقیت در این فرصت ها کم باشد، باز هم مجموع سودی خوبی میتوان با این استراتژی به دست آورد.

نماد ودانا چند روز اخیر کیفیت معاملات خیلی خوبی داشته است. هر چند به مقاومت نزدیک شده ولی این مقاومت را قبلا تجربه کرده و این بار عبور از این سطح محتمل است. نماد در آستانه سقف کانال نزولی است واحتمالا نوسان خواهد داشت و بهتر میتوان برای ورود تصمیم گرفت.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

ذغال‌سنگ مثبت‌ترین و سایرمالی منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۸ بهمن ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را منفی نشان میدهد. شاخص نه منفی های شدیدی دارد و نه مثبت های هیجانی را میتواند داشته باشد. از طرفی شاخص به نواحی حمایتی نزدیک شده و افتان و خیزان میتواند کف سازی کند و برای تغییر روند آماده شود.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید