گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۷ دی ماه ۱۴۰۲

4.7/5 - (8 امتیاز)

انتظار مثبت بودن بازار را داشتیم. بازار امیدوار شروع کرد و نمادهای کوچکتر هم بیشتر مورد توجه بازار بودند و شاخص هم وزن رشد بیشتری داشت. نیمه دوم بازار توان ادامه راه را نداشت و مسیر رفته را برگشت. با اینکه نمادهای مثبت بیشتر بودند ولی نمادهای با قیمت پایین تر از قیمت پایانی افزایش یافتند. با این حال تعداد و ارزش صف های خرید بیشتر از فروش بود. این برگشت باعث افزایش الگوهای نزولی شد. برآیند معاملات خروج پول حقیقی کمی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات نسبت به هفته قبل کاهش داشت که نشانه خوبی نیست. مطلوب ما این است که روزهای مثبت، ارزش معاملات افزایشی باشد.

مهمترین نماد امروز

طبق روال همیشه نمادی که به دید میان مدت وضعیت خوبی دارد را به عنوان نماد ویژه تقدیم تون میکنیم. نمادی که در تایم فریم هفتگی هم روی حمایت قرار گرفته او هم واگرایی در دو اندیکاتور دارد.

نماد جوین در تایم روزانه هم واگرایی مثبت دارد و تابلو خیلی خوبی دارد ولی از نظر تکنیکال مقاومت استاتیک دارد. بنابراین با بررسی دقیق شرایط سهم میتواند زمان های مناسب ورود به سهم را به خوبی پیدا کنید. به نظر میرسد مقاومت مهم سهم 6200 است ولی بعد از عبور از این سطح میتواند روند خوبی در سهم شکل بگیرد.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

محصولات‌کاغذ مثبت‌ترین و محصولات‌چوبی منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۸ دی ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. احتمالا فردا وضعیت بازار متعادل شروع شود و نیمه دوم بازار برای ما اهمیت دارد. عرضه های امروز طبیعی بود و بازار باید انگیزه خود را برای تغییر روند نشان دهد. اگر فردا این اتفاق بیفتند و بازار با افزایش ارزش معاملات،  مثبت شود خیلی خوب است اگر منفی شود و ارزش معاملات افزایش یابد نشانه خوبی نیست.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۷ دی ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید