گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۷ مهرماه ۱۴۰۲

4.7/5 - (31 امتیاز)

با اینکه انتظار داشتیم نیمه دوم بازار امروز متعادل باشد ولی بازار از ابتدا خوب شروع کرد و شاخص مثبت شد. البته این مثبت پایدار نبود و شاخص بعد از رشد ۱۰ هزار واحدی نصف راه را برگشت و نمادهای زیر قیمت پایانی بیشتر شدند. الگوهای‌صعودی زیاد بودند هر چند قدرت فروشنده بیشتر بود. بیشتر نمادها در ناحیه حمایتی قرار دارند. برآیند معاملات خروج پول و درآمد‌ثابت‌ها خروج پول داشتند. ارزش معاملات کمتر از دو روز گذشته بود که نشان از احتیاط بازار دارد. مطلوب ما افزایش ارزش معاملات در روزهای مثبت بازار است.

مهمترین نماد امروز

در مورد نماد بسوییچ که روز گذشته مطرح شد و عرض شد که ممکن است امروز فرصت ورود بدهد که این اتفاق هم افتاد و مجددا صف خرید شد. اما امروز یک نماد از گروه حمل و نقل نظر ما را به خود جلب میکند. این نماد در ۶ ماه اخیر روند صعودی داشته و سقف های تاریخی را شکسته و کماکان میتواند روند صعودی داشته باشد. سهم در تایم فریم هفتگی کمی ریسک نشان میدهد و با مدیریت ریسک دقیق میتوانید به خوبی از روند صعودی این سهم بهره ببرید.

برای بررسی وضعیت تحلیلی نماد حسینا کلیک کنید.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

گروه محصولات‌چوبی مثبت‌ترین، محصولات‌فلزی منفی‌ترین گروه بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۸ مهر ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. با توجه به عرضه های نیمه دوم بازار امروز احتمال تداوم روند نزولی در فردا هم وجود دارد خصوصا که ارزش معاملات هم زیاد بالا نبود. از طرفی موقعیت شاخص برای برگشت مناسب است و یک سناریو هم در جا زدن و کف سازی در همین محدوده هست. سطوح ۱۹۵۰ هزار واحد و ۱۸۵۰ هزار واحد حمایت های مهم شاخص هستند.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۷ مهرماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید