گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۸ آذر ماه ۱۴۰۲

5/5 - (2 امتیاز)

طبق انتظار بازار متعادل شروع کرد ولی در نهایت عرضه بیشتر شد. با افزایش عرضه نمادهای زیر قیمت پایانی و الگوهای نزولی زیاد شدند. با اینکه بازار منفی شد ولی صف های خرید هم از نظر ارزش و هم از نظر تعداد بیشتر بود. بیش از ۲۰۰ نماد خروج پول هوشمند داشتند. برآیند معاملات خروج پول حقیقی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات مثل هفته قبل و قابل قبول بود.

مهمترین نماد امروز

نماد ویژه امروز از گروه ویژه امروز یعنی گروه فلزات است. این نماد بعد از یک ریز موج صعودی اصلاح زمانی کرده و آماده ریز موج بعدی است.

نماد فاذر فاصله خوبی از مقاومت خود در تایم فریم هفتگی دارد. در هفته های اخیر کف خوبی ساخته و واگرایی مثبت در دو اندیکاتور RSI , MFI نشان از موقعیت کم ریسکی سهم دارد. تابلو سهم هم در تایم فریم روزانه و هفتگی شرایط خوبی دارد. نکته جالب روی نمودار سهم به شاخص گروه نشان از روند خوبی در سهم نسبت به گروه خودش نشان میدهد. برای بررسی و تحلیل پیشرفته تر کلیک کنید.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

گروه فلزات هم بیشترین ارزش معاملات امروز وهم سرانه خرید بیشتر از روز قبل داشت.

سایر معادن مثبت‌ترین و وسایل ارتباطی منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۹ آذر ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را منفی نشان میدهد. در گزارش های هفته قبل اشاره شد که شاخص با مقاومت روبرو است. بنابراین سبد ما باید آمادگی این مواجهه را داشته باشد. به این معنا که از نمادهای ریسکی دوری کرده و نمادهای کم ریسک را دنبال کنیم. سطح ۲۱۳۰ هزار واحد حمایتی خوبی برای شاخص است؛ هم حمایت استاتیک داریم و هم مووینگ های مهم.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۸ آذر ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید