گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۲

4.2/5 - (5 امتیاز)

با اینکه انتظار بازار منفی را داشتیم ولی بازار خیلی امیدور شروع کرد و تا اخر وقت تقاضا افزایشی بود. دقایق پایانی نمادهای شپنا و شستاجمع شدند که میتواند احتمال خبر باشد. برآیند معاملات خروج پول حقیقی را از بازار نشان میدهد در حالی که صندوق های درآمد ثابت بر خلاف روال چهارشنبه ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات خیلی پایین و بازار بی رمق است.

مهمترین نماد امروز

نمادی که بعد از یک موج صعودی در انتهای یک موج اصلاحی دیده می شود و بسیار مستعد تجربه موج صعودی بعدی است. موجی که خودش در دل یک موج صعودی بزرگتر قرار دارد و از این رو میتواند بلندتر از موج قبل باشد.

نماد حکشتی اصلاح خوبی داشته و امروز تابلو خوبی هم داشت. سابقه معاملات سهم نشان میدهد که این نماد در حوالی این قیمت خریدهای خوبی داشته و با عبور از مووینگ ده روزه مستعد رشد است. نزدیکترین مقاومت 6 درصد از قیمت امروز فاصله دارد. این مقاومت اهمیت دارد ولی بازی اصلی بعد از عبور از این سطح شروع می شود چون سهم در تایم فریم هفتگی گپ خوبی تا مقاومت بعد از این سطح دارد.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

ذغال‌سنگ مثبت‌ترین و وسایل‌ارتباطی منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۲۱ بهمن ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. درجا زدن شاخص را به فال نیک میگیریم و امیدواریم بازار تا آماده شدن برای صعود به همین شکل، درجا بزند. البته پیشتر اشاره شد که نمادهای زیادی به نواحی حمایتی در تایم فریم هفتگی رسیدند که باعث میشود سرعت افت بازار کم شود و خبره های بازار به مرور نمادهای مد نظر را جمع میکنند. در نتیجه برخی نمادها روند خود را از بازار جدا میکنند.

در کل هنوز روند نزولی است و احتمال رسیدن شاخص تا 2050 هزار واحد وجود دارد.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید