گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۸ دی ماه ۱۴۰۲

4.5/5 - (11 امتیاز)

بازار امیدوار شروع کرد و شاخص ۲ هزار واحد مثبت شد ولی با افزایش عرضه روند شاخص برگشت و شاخص کل و شاخص هم وزن هر دو منفی بسته شدند. البته افت زیادی نداشتند. با افزایش نمادهای زیر قیمت پایانی، الگوهای نزولی بیشتر شدند. این برگشت باعث افزایش الگوهای نزولی شد، با این حال تعداد و ارزش صف های خرید بیشتر از فروش بود. برآیند معاملات خروج پول حقیقی جزیی را نشان میدهد در حالی که درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند.

مهمترین نماد امروز

نمادی بسیار مستعد رشد که از جهات مختلف جذابیت دارد. میتوان گفت که سهم سر و شانه معکوس ساخته و نمودار کیفیت معاملات سهم نشان میدهد که در دو ماه اخیر خروج پول هوشمند نداشته و مکرر ورود پول هوشمند را تجربه کرده است.

نماد بجهرم امروز کندل و تابلو خوبی داشت. این نماد تا سطح 2800 افتان و خیزان خواهد رفت ولی بعد از گذر از این سطح از کانال نزولی خارج شده و حرکت خوبی را به یادگار خواهد گذاشت.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

وسایل‌ارتباطی مثبت‌ترین و محصولات‌چوبی منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۹ دی ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. شرایط بازار تغییری نداشته؛ کماکان بلاتکلیف است. نه توانی برای تغییر روند دارد و نه دلی برای اصلاح. اینکه بازار امروز نتوانست رشد کند سیگنال عدم توان بود ولی تحلیل شرایط بازار سیگنال منفی ای هم نشان نمیدهد. فعلا باید بازار را برای تغییر شرایط دنبال کنیم.

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید