گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۹ دی ماه ۱۴۰۲

4.7/5 - (4 امتیاز)

طبق انتظار بازار متعادل بود. در شاخص سازها حمایت آشکار بود که باعث شد شاخص کل مثبت بسته شود در حالی که هم وزن منفی بود. گرچه نیمه دوم بازار، تقاضا بیشتر شد و نمادهای مثبت کمی بیشتر شدند ولی در نهایت نمادهای بیشتری در وضعیت منفی بسته شدند. نمادهای زیادی در ناحیه حمایتی قرار گرفتند و الگوهای صعودی زیادی شکل گرفت. برآیند معاملات خروج پول حقیقی کمی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات هم تغییر محسوسی نشان نمیدهد.

مهمترین نماد امروز

نماد ویژه امروز را به دیده بان اضافه کنید و به دقت دنبال کنید. چون نماد به زودی صعود خوبی را تجربه خواهد کرد. این نماد در آستانه سقف کانال نزولی است و بعد از شکست این سقف میتوان موج صعودی خوبی داشته باشد.

نماد بنو روی سطح 4550 مقاومت دارد و بعد از عبور از این مقاومت از کانال خارج خواهد شد. با توجه به مقاومت استاتیک پیش روی سهم، احتمالا نمودار قیمت پولبکی به سقف کانال داشته باشد و بعد از آن حرکت سهم هموارتر و با شتاب تر خواهد شد.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

انبوه‌سازی مثبت‌ترین و ذغال‌سنگ منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۲۰ دی ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. بازار تمایلی به اصلاح قیمتی نشان نمیدهد و درجا زدن این روزهای شاخص خیلی امیدوارکننده است. خصوصا که نمادهای لیدر بازار هم در ناحیه حمایتی قرار گرفتند و در الگوی خوبی ساختند. در صورت برگشت شاخص، اولین مقاومت 2180 هزار واحد خواهد بود.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۹ دی ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید