گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۹ مهرماه ۱۴۰۲

4.7/5 - (3 امتیاز)

همانطور که انتظار داشتیم بازار حرکت خاصی نداشت. هر چند اول وقت امیدوارانه شروع کرد و شاخص مثبت شد و نمادهای مثبت زیاد بودند ولی این وضعیت پایدار نبود. به مرور نمادهای زیر قیمت پایانی به شدت افزایش یافت. برآیند معاملات تغییر محسوسی در جریان پول نشان نمیدهد. درآمد‌ثابت‌ها ورود پول حقیقی داشتند.(طبق روال چهارشنبه‌ها). ارزش معاملات امروز هم کاهشی بود که نشانه خوبی نیست!!!

مهمترین نماد امروز

نمادی برای واچ لیست و دنبال کردن؛ نمادی که بسیار مستعد یک حرکت خوب است و در ابتدای صعود، درگیر با مقاومت مهم است. با انگیزه خوبی با مقاومت مواجه شده ولی ممکن فرصت های بهتری هم برای خرید این سهم داشته باشیم. از این رو میتوانیم یک پله خرید کنیم و منتظر تعیین تکلیف نمودار با سطح مقاومتی باشیم.

شرایط ویژه نماد وتعاون در این لینک تحلیل کنید.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

محصولات‌چوبی مثبت‌ترین و شاخص هیچ گروهی منفی نبود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۲۲ مهر ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. این برگشت نشانه خوبی است ولی برای تغییر روند کافی نیست. امیدواریم ارزش معاملات افزایش یابد و شاخص بالاتر از مووینگ ۱۵ روزه تثبیت کند. فعلا هر مثبتی ممکن است موقتی باشد. احتمال رشد شاخص تا ۲۰۵۰ هزار واحد وجود دارد. حفظ مینیمم قبلی شاخص هم اتفاق خوب و سیگنال مثبتی است. سطوح ۱۹۵۰ هزار واحد و ۱۸۵۰ هزار واحد حمایت های مهم شاخص هستند.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱۹ مهرماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید