گزارش وضعیت بازار بورس در ۱ آذر ماه ۱۴۰۲

4.7/5 - (3 امتیاز)

بازار امیدوار شروع کرد ولی توانی برای رشد نداشت. با افزایش عرضه نمادهای زیر قیمت‌پایانی و الگوهای‌نزولی افزایش یافتند. صف های خرید خیلی بیشتر از صف های فروش بود. برآیند معاملات ورود پول حقیقی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروجی پول حقیقی داشتند. این که روز چهارشنبه خروج پول از صندوق ها داریم سیگنال خوبی است. ارزش معاملات تغییر محسوسی نداشت.

مهمترین نماد امروز

نماد ویژه امروز به دید میان مدت خیلی جذاب است. هر چند در کوتاه مدت هم میتوان نوسان 10 درصدی از سهم گرفت ولی در تایم فریم هفتگی روی حمایت مهم قرار دارد و با اولین مقاومت خود فاصله قابل توجهی دارد.

نماد وبهمن با کندل بسیار قوی و قدرت تابلو کم نظیر، شرایط بسیار جذابی دارد. این نماد علاوه واگرایی مثبت، کد به کد، سرانه و پول هوشمند پیشرفته هم دارد. این نماد در تایم فریم روزانه مقاومتی دارد که میتوان یک نوسان کوتاه مدت در این فاصله از سهم گرفت و یا اینکه بعد از تعیین تکلیف با این مقاومت وارد سهم شد و از ریز موج بعدی نوسان گرفت. این مسئله به استراتژی شما بستگی دارد. شما میتوانید با تحلیل دقیق شرایط و اضافه کردن نماد به دیده‌بان هوشمند برای ورود و خروج سهم به درستی تصمیم بگیرید.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

شاخص گروه سایر‌مالی مثبت‌ترین و منسوجات منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۲ آذر ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. به نظر میرسد تعلل بازار به دلیل کسب اطلاعات بیشتر در مورد بودجه است ولی شرایط کلی بازار متعادل است. فعلا اصلاح زمانی شاخص در رنج ۲ میلیون واحد تا ۲۰۵۰ اصلاح زمانی ادامه دارد تا اینکه بازار تصمیم خود را بگیرد و با افزایش ارزش معاملات شاخص از محدوده ۲۰۵۰ خارج شود.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱ آذر ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید