گزارش وضعیت بازار بورس در ۱ بهمن ماه ۱۴۰۲

4.6/5 - (22 امتیاز)

بازار در ادامه عرضه های دیروز منفی شروع کرد ولی به شدت دیروز منفی نبود. گزارش های پالایشی ها نگرانی ها را کم کرد و تقاضا در ابزار افزایش یافت. نمادهای بالاتر از قیمت پایانی به مرور بیشتر شد. در نتیجه الگوهای کندلی صعودی افزایش یافتند. در کل شاخص هم وزن درصد افت بیشتری داشت و شاخص کل به واسطه شاخص ساز ها وضعیت بهتری داشت. برآیند معاملات خروج پول حقیقی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات افزایش چشمگیری ندارد.

مهمترین نماد امروز

نمادی که در 6 ماه اخیر درجا زده و این در حالی است که سال گذشته موج صعودی خوبی داشته و توانسته با اصلاح زمانی، سطوح به دست آمده را حفظ کند. این نماد در چند ماه اخیر شاخص ورود پول های خوبی بوده و بسیار مستعد رشد است.

نماد پدرخش در تایم فریم هفتگی و ماهانه خیلی جذاب است و در تایم فریم روزانه در حال عبور از سطح مقاومتی مهم است. این نماد در محدوده سقف کانال کوتاه مدت صعودی قرار دارد ، از این رو احتمال نوسان و فرصت ورود در سهم وجود دارد.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

لاستیک مثبت‌ترین و وسایل‌ارتباطی منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۲ بهمن ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. با اینکه اخبار روند بازار را متاثر کرد ولی هنوز الگوی شاخص امیدوراکننده است. این الگو اصلاح زمانی یا اصلاح جاری است که بعد  از یک موج صعودی، نمودار در محدوده قیمتی معینی نوسان می کند و در واقع بیشتر زمان میخرد. احتمال برگشت شاخص از محدوده ۲۱۵۰ هزار واحد وجود دارد و حمایت مهم شاخص ۲۱۰۰ هزار واحد است و در صورت برگشت شاخص محدوده ۲۱۷۵ هزار واحد مقاومت مهم شاخص است.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۱ بهمن دی ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید