گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۲

4/5 - (8 امتیاز)

طبق انتظار بازار توانی نداشت. هر چند شاخص ۳ هزار واحد رشد کرد ولی عرضه بیشتر شد و شاخص کل منفی بسته شد. نمادهای زیادی زیر قیمت پایانی بسته شدند. نمادهای زیادی در تایم‌فریم روزانه در محدوده‌مقاومتی هستند. تعداد صف‌های خرید بیشتر بود ولی با ارزش کمتر. برآیند معاملات خروج پول حقیقی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات کمتر از هفته قبل شده است.

مهمترین نماد امروز

نمادهای زیادی رشد کردند و در ناحیه مقاومتی قرار گرفته اند. از این رو باید با دقت زیادی سبد را مدیریت کنیم و نمادهای ریسکی را تبدیل کنیم. برای خرید هم باید به سطح مقاومتی دقت زیادی داشته باشیم و نمادهایی که هنوز رشد زیادی نداشته اند یا در ناحیه حمایتی قرار دارند را انتخاب کنیم.

نماد زملارد مدتی است درجا میزند و در کل الگوی خیلی خوبی ساخته است. سطح قیمتی ۱۷۰۰۰ برای ورود جذاب است ولی ممکنه است حمایت ۱۷۵۰۰ خوب عمل کند و مانع افت قیمت سهم شود. نماد گپ خیلی جذابی هم در تایم فریم روزانه و هم تایم فریم هفتگی دارد. امیدوارم با کمک دیده‌بان هوشمند بتوانید در بهترین زمان سهم را شکار کنید و نوسان خوبی از سهم بگیرید.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

شاخص گروه انبوه‌سازی مثبت‌ترین و سایرمالی منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۲۱ آبان ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. همانطور که عرض شده بود سطح ۲۰۵۰ برای شاخص اهمیت دارد و شاخص توان بیشتری برای عبور از این سطح نیاز دارد. در نگاه محتاطانه پولبک شاخص به سطح ۲ میلیون واحد را در نظر داریم که فرصت خوبی برای ورود به بازار است. در صورتی که شاخص تا اولین مقاومت خود یعنی ۲۱۵۰ هزار واحد رشد کند سطح ۲۰۵۰ حکم حمایت خواهد بود. با توجه به در دوره‌های مشابه، ممکن است شاخص در محدود ۲ تا ۲۰۵۰ نوسان محدود داشته باشد.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید