گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۲

4.4/5 - (44 امتیاز)

بازار با تردید شروع کرد و شاخص هم منفی بود. نیمه دوم تقاضا کمی افزایش یافت و شاخص برگشت. تقاضا در نمادهای کوچک بیشتر و شاخص‌هم‌وزن مثبت بود. نمادهای زیادی در تایم‌فریم هفتگی در محدوده‌مقاومتی هستند. تعداد صف‌های خرید و الگوهای صعودی زیاد بودند. برآیند معاملات خروج پول حقیقی جزیی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات کمتر از هفته قبل شده است.

مهمترین نماد امروز

نماد ویژه امروز واقعا ویژه است. نمادی که هم در کوتاه مدت شرایط خوبی دارد و هم در میان مدت. نمادی که امروز کندل خوبی ساخته و تابلو خوبی داشته ولی در موقعیتی قرار دارد که احتمالا فرصت ورود در قیمت مناسب خواهد داد.

نماد زکشت در محدوده سقف کانال نزولی کوتاه مدت قرار دارد و با مقاومتی مواجه شده که در سه ماه اخیر چند بار با آن دست و پنجه نرم کرده و بسیار مستعد شکست این مقاومت است که در این صورت از کانال هم خارج شده و حرکت سهم میتواند شدت بگیرد. البته یک سناریو این است که بعد از شکست سقف کانال و پولبک به سقف کانال وارد شویم. در میان مدت هم این سهم گپ بسیار خوبی دارد و میتواند روند صعودی خوبی را تجربه کند.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

شاخص گروه انبوه‌سازی مثبت‌ترین و ذغال‌سنگ منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۲۲ آبان ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. همانطور که عرض شده بود سطح ۲۰۵۰ برای شاخص اهمیت دارد و شاخص توان بیشتری برای عبور از این سطح نیاز دارد. در نگاه محتاطانه پولبک شاخص به سطح ۲ میلیون واحد را در نظر داریم که فرصت خوبی برای ورود به بازار است. در صورتی که شاخص تا اولین مقاومت خود یعنی ۲۱۵۰ هزار واحد رشد کند سطح ۲۰۵۰ حکم حمایت خواهد بود. با توجه به در دوره‌های مشابه، ممکن است شاخص در محدود ۲ تا ۲۰۵۰ نوسان محدود داشته باشد.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید