وضعیت بازار سرمایه 21 آذر 1401

گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۱ آذر ۱۴۰۱

4.7/5 - (19 امتیاز)

بازار خوب شروع کرد و رفته رفته بهتر هم شد. بیشتر نماگرهای بازار وضعیت خوبی داشتند، از جمله قدرت خریدار، الگوهای صعودی، نمادهای مثبت ولی خروج پول حقیقی هم داشتیم. شاخص در نیمه اول بازار وارد کانال ۱۴۰۰ هزار واحد شد. نکته مهم بازار امروز کندل خیلی خوب شاخص بود که افت دو روز قبل را به خوبی جبران کرد و محدوده قبل خودش برگشت. تثبیت در این محدوده زمینه را برای هجوم به مقاومت بعدی فراهم خواهد آورد. درآمدثابتها امروز هم خروج پول حقیقی زیادی داشتند. ارزش معاملات خوب بود و امید به ادامه صعود را افزایش داد.

مهمترین نمادهای امروز

نماد کی بی سی که ساعت 11:15 دقیقه بسته شد، بیشترین ورود پول هوشمند امروز را داشت و در سابقه معاملاتی این نماد هم چنین تقاضای دیده نمی شود.

مهمترین گروه امروز

گروه بانک از ابتدا تقاضای خوبی داشت و نماد وبصادر از این گروه زودتر از بقیه صف شد. ذغال سنگ مثبتترین و فنی مهندسی تنها گروه منفی بازار بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۲۲ آذر

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را مثبت نشان میدهد. کندل امروز شاخص خیلی خوب بود. ارزش معاملات و خروج پول از درآمد ثابت ها هم سیگنال خوبی به بازار دادند. شاخص به سرعت به کانال ۱۴۰۰ هزار واحد برگشت و به اولین سطح مقاومتی خود رسید. احتمالا شاخص حوالی ۱۴۲۰ هزار واحد کمی نوسانی شود ولی مقاومت مهم شاخص حوالی ۱۴۵۰ هزار واحد است.

فیلتر پول هوشمند

فیلتر حجم مشکوک

فیلتر ورود پول حقیقی