گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۲

5/5 - (1 امتیاز)

بازار متعادل و امیدوار شروع کرد بنابراین شاخص‌ها کمی مثبت شدند ولی رشد زیادی نداشتند. به مرور عرضه بیشتر و نمادهای زیر قیمت پایانی بیشتر شدند و الگوهای نزولی زیادی شکل گرفت. با این حال نمادهای صف خرید تعداد و ارزش بیشتری نسبت به صف های فروش داشتند. برآیند معاملات خروج پول حقیقی جزیی را نشان میدهد در حالی که  صندوق های درآمد ثابت خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات خیلی پایین و بازار بلاتکلیف است.

مهمترین نماد امروز

یکی از نمادهای با سابقه بازار که در تایم فریم هفتگی و ماهانه الگوی بسیار خوبی دارد و در تایم فریم روزانه هم حرکت خوبی را آغاز کرده که نشان از شکل گیری روند جدید در سهم دارد.

نماد تلیسه با در دو کندل اخیر رشد خیلی خوبی را تجربه کرده و از سطح مقاومت مهمی عبور کرده است. سطحی که در ماه های گذشته دوباره از شکست آن عاجز بوده است. البته این شکست هنوز کامل نشده است بنابراین احتمال اینکه فرصت ورود در روزهای آتی در همین قیمت ها ایجاد شود وجود دارد. از این رو سهم را دنبال میکنیم تا در اولین فرصت همراه شده تا از گپی که در تایم فریم هفتگی دارد بتوانیم بهره ببریم.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

منسوجات مثبت‌ترین و ذغال‌سنگ منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۲۳ بهمن ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. خوب تحلیل قبلی برقرار است و کماکان امیدواریم که شاخص افت بیشتری نداشته باشد و با درجا زدن کف سازی خوبی برای تغییر روند داشته باشد. اما دقت داشته باشید که روند نزولی است و تارگت ۲۰۵۰ در انتظار شاخص است. بنابر این تا تثبیت شاخص در سطح بالای ۲۰۲۰ باید احتیاط لازم را داشته باشیم.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید