گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۲ آبان ماه ۱۴۰۲

4/5 - (7 امتیاز)

بازار با امید شروع کرد ولی نتوانست به تردیدها غلبه کند. نیمه دوم عرضه کمی افزایش یافت و شاخص بعد از رشد ۴ هزار واحدی برگشت و نزولی شد. توجه روی نمادهای ‌کوچک  بود و هم‌وزن رشد بیشتری داشت. نمادهای زیادی در تایم‌فریم هفتگی در محدوده‌مقاومتی هستند. تعداد زیر قیمت پایانی و الگوهای نزولی زیاد بودند. برآیند معاملات ورود پول حقیقی جزیی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات کمتر از هفته قبل شده است.

مهمترین نماد امروز

یکی از استراتژی های انتخاب سهم استفاده از کانال رگرسیون است. وقتی نماد در یک کانال نزولی در حرکت است، با شکست کانال نزولی و خروج از کانال میتواند رشد خوبی را تجربه کند و روند جدیدی را بسازد. از این رو نمادهایی که در محدوده سقف کانال هستند میتواند در واچ لیست ما وجود داشته باشند. برای آشنایی بیشتر با این استراتژی در نرم افزار کوانتوم کلیک کنید.

یکی از نمادهایی به سقف کانال نزولی کوتاه مدت رسیده است نماد برکت است. این نماد بعد از افزایش سرمایه کف سازی خوبی کرده این مدت هم با مقاومت مهمی مواجه شده که شکست این مقاومت و خروج از سقف کانال میتواند منجر به حرکت خیلی خوبی در سهم شود. پیشنهاد می شود این نماد را برای خرید در قیمت های مناسب در دیده‌بان هوشمند داشته باشید.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

شاخص گروه محصولات‌چوبی مثبت‌ترین و فلزات‌اساسی منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۲۳ آبان ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. همانطور که عرض شده بود سطح ۲۰۵۰ برای شاخص اهمیت دارد و شاخص توان بیشتری برای عبور از این سطح نیاز دارد. در نگاه محتاطانه پولبک شاخص به سطح ۲ میلیون واحد را در نظر داریم که فرصت خوبی برای ورود به بازار است. در صورتی که شاخص تا اولین مقاومت خود یعنی ۲۱۵۰ هزار واحد رشد کند سطح ۲۰۵۰ حکم حمایت خواهد بود. با توجه به در دوره‌های مشابه، ممکن است شاخص در محدود ۲ تا ۲۰۵۰ نوسان محدود داشته باشد.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۲ آبان ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید