گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۲ آذر ماه ۱۴۰۲

5/5 - (1 امتیاز)

همانطور که در گزارش دیروز عرض، بازار متعادل بود. شاخص در حال جمع کردن انرژی برای تدوام صعود و معمولا در مسیر صعود، از مووینگ ها زیاد فاصله نمیگیرد. از این رو لازم تا با اصلاح زمانی، منتظر رسیدن مووینگ ها بماند. اینکه ارزش معاملات بالا نیست هم نشانه بدی نیست. در واقع بازار فروشنده نداره و همه منتظر روز موعود هستند. در مجموع بازار، قدرت خریدار کمتر از فروشنده بود بود و الگوهای کندلی صعودی کمی بیشتر بودند. تعداد نمادهایی که ورود پول هوشمند داشتند بیشتر بود. برآیند معاملات خروج پول حقیقی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند.

مهمترین نماد امروز

جامانده به معنای واقعی کلمه؛ نمادی که در محدوده قیمت های سال 98 است و در سه سال اخیر در رنج قیمتی مشخصی نوسان داشته است. این نماد نسبت به گروه خود نیز جامانده است و نمودار نسبی این نماد نسبت به شاخص صنعت خود کاملا نزولی است.

نماد دیران در محدوده کم ریسکی قرار دارد و در آستانه عبور از سقف کانال نزولی و مستحضر هستید که معمولا نمادها بعد از شکست کانال نزولی میتواند رشد خوبی را تجربه کنند. این سهم در کوتاه مدت میتواند ریز موج قابل قبولی را تجربه کند. واگرایی مثبت در RSI, MFI نکات مثبت شرایط تکنیکال و وضعیت سرانه خرید و پول هوشمند هم نکات مثبت تابلو سهم هستند.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

محصولات‌چوبی مثبت‌ترین و خودرو منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۲۳ آذر ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. شرایط بازار تغییری نداشته  و تحلیل ما کماکان برقرار است. بازار اصلاح زمانی نیاز دارد و مقاومتهای مهمی پیش رو دارد که برای عبور از آنها توان بیشتری نیاز دارد ولی وضعیت کلی بازار نگران کننده است و این شرایط در دوره های مختلف بازار اتفاق افتاده است. سطح ۲۱۳۰ هزار واحد حمایتی خوبی برای شاخص است؛ در این سطح هم حمایت استاتیک و داینامیک خوبی داریم.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۲ آذر ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید