گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۲ مهرماه ۱۴۰۲

4.1/5 - (7 امتیاز)

انتظار مثبت‌بودن بازار را نداشتیم ولی عرضه‌ها از ابتدا زیاد بود. شاخص بلافاصله افت کرد و بیش از ۶۰۰ نماد منفی شدند و بیش از ۵۰۰ نماد زیر قیمت پایانی بسته شدند. قدرت فروشنده غالب بود و الگوهای نزولی زیادی شکل گرفت. برآیند معاملات خروج پول حقیقی را نشان نمیدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات تغییر محسوسی نداشت.

مهمترین نماد امروز

نمادی که امروز برخلاف بازار وضعیت خیلی خوبی داشت، در سه ماه اخیر کف سازی خوبی کرده و موج صعودی قبلی رشد خیلی خوبی را تجربه کرده است بنابراین انتظار داریم در میان مدت روند خوبی داشته باشد. این نماد در هفته اخیر خوب معامله شده و توانسته از مقاومت مهم عبور کند. احتمالا این نماد در روزهای آتی فرصت ورود میدهد و در میان مدت میتواند تارگت های خوبی داشته باشد. شما میتوانید وضعیت تحلیلی این نماد، فاصله از حمایت و مقاومت در تایم فریم روزانه و هفتگی و وضعیت تابلو نماد را در این لینک مشاهده نمایید.

در بررسی نماد چکارن به این نکته مهم دقت داشته باشید که روند بازار نزولی است و ریسک معامله گری هم بالاست. بنابراین نمادهای پیشنهادی در این بخش را میتوانید دنبال کنید و طبق استراتژی و مدیریت ریسک شخصی خود در مورد ورود و خروج به آنها تصمیم بگیرید.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

محصولات‌چوبی مثبت‌ترین و وسایل‌ارتباطی منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۲۳ مهر ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. همانطور که در گزارش چهارشنبه عرض شد مثبت ها موقتی بود و باید برای این عرضه ها آماده می بودیم. شاخص به مینیمم قبلی خود نزدیک شده و سطح حمایتی ۱۹۵۰ هزار واحد برای شاخص اهمیت دارد.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۲ مهرماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید