وضعیت بازار بورس 23 آذر 1401

گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۳ آذر ۱۴۰۱

3.4/5 - (29 امتیاز)

بازار امروز در ادامه روند شکل گرفته، مثبت بود و شاخص به سرعت رشد کرد. در ادامه تردیدها بیشتر شد و نیمه دوم عرضه بیشتر شد. نمادهای زیر قیمت پایانی و الگوهای کندی نزولی بیشتر شدند. نکته نگران کننده بازار، تعداد نمادهای درون مقاومت است. نمادهای زیادی درون ناحیه مقاومتی هستند که روزهای آتی باید تعیین تکلیف کنند. نکته خوب بازار امروز این بود که برخلاف روال چهارشنبه ها درآمدثابتها خروج پول حقیقی داشتند که نشان از امیدواری برای ادامه روند مثبت در روزهای آتی است. ارزش معاملات خیلی خوب بود و از میانگین ماهانه بیشتر بود. توصیه ای که در این روزها باید به آن توجه داشته باشیم این است که هیجانی رفتار نکنیم و شرایط هم سهم را دقیق بررسی کنیم.

مهمترین نمادهای امروز

نماد فارس که این روزها تاثیر زیادی بر شاخص داشته است، امروز بیشترین کد به کد حقیقی به حقوقی داشت که لازم است تحلیل گران محترم به این نکته توجه داشته باشند.

مهمترین گروه امروز

امروز هم فلزات رشد خوبی داشت و گروه بانک منفی ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۲۶ آذر

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. شاخص با ناحیه مقاومتی بسیار مهمی مواجه شده است و عبور از این مقاومت میتواند رشد خوبی را در پی داشته باشد. احتمال پولبک شاخص به ۱۴۵۰ هزار واحد وجود دارد.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۳ آذر ۱۴۰۱

فیلتر پول هوشمند

فیلتر حجم مشکوک

فیلتر ورود پول حقیقی