گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۴ مهرماه ۱۴۰۲

5/5 - (4 امتیاز)

شاخص واکنش خوبی به سطح حمایتی ۲ میلیون واحد نشان داد و برگشت خوبی داشت. بیش از ۶۰۰ نماد مثبت بسته شدند و نمادهای صف خرید بیشتر از صف های فروش بودند. قدرت خریدار بالا بود و الگوهای صعودی زیادی شکل گرفت. برآیند معاملات ورود پول حقیقی را نشان نمیدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات تغییر محسوسی نداشت.

مهمترین نماد امروز

گرچه روز مثبتی برای بازار و نمادها عموما مثبت بودند ولی تعداد زیادی از نمادها به حمایت های شکسته شده رسیده اند که حکم مقاومت دارند و انتخاب گزینه مناسب را سخت کرده اند. از این رو در انتخاب سهم باید به فاصله از مقاومت بعدی و فاصله از حمایت توجه ویژه ای داشته باشیم.

نمادی که شرایط ویژه ای دارد و امروز مورد استقبال بازار قرار گرفته است در مواجهه با مقاومت مهم خود خیلی قوی ظاهر شده و توانسته از مرکز ناحیه مقاومتی به خوبی عبور کند. هر چند هنوز ا زناحیه مقاومت خارج نشده ولی فاصله آن از مقاومت بعدی کمی بیشتر از 10 درصد است و در صورت عبور از آن مقاومت دیگه ای بر سر راه ندارد.

قیمت مناسب برای ورود به سهم 30500 و مقاومت بعدی آن 34000 واحد است. برای بررسی و تحلیل نماد خوساز کلیک کنید.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

ذغال‌سنگ مثبت‌ترین و هیچ گروهی منفی نبود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۲۵ مهر ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را مثبت نشان میدهد. پیش از این عرض شد که برگشت شاخص تا ۲۰۵۰ هزار واحد میتواند بالا بیاید ولی برای تغییر روند نیاز به تثبیت شاخص بالاتر از این سطح است. بنابراین کماکان با احتیاط با بازار همراه هستیم و در مدیریت سبد باید دقت لازم را داشته باشیم.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۴ مهرماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید