گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۵ مهرماه ۱۴۰۲

4.8/5 - (27 امتیاز)

امروز هم بازار مثبت و شاخص صعودی بود. هر چند نمادهای زیر قیمت پایانی افزایشی بودند و الگوهای نزولی زیاد شدند ولی روند شاخص حفظ شد. نمادهای زیادی در ناحیه مقاومتی قرار گرفته اند و در روزهای آتی احتمالا شاهد افزایش عرضه خواهیم بود. برآیند معاملات خروج پول حقیقی جزیی را نشان نمیدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات تغییر محسوسی نداشت.

مهمترین نماد امروز

نمادی که امروز برای تحلیل انتخاب کردیم، مینیممی بالاتر از مینیمم دو ماه قبل خود دارد و کف قبلی را حفظ کرده است. این نماد روند خوبی را نشان میدهد و فاصله خوبی با مقاومت های میان مدت خود دارد و در کوتاه مدت میتوان با ورود در سطح مناسب، نوسان خوبی از سهم گرفت. این نماد هم اکنون در سطح حمایتی مهم و معتبری قرار دارد و تقاضای شدیدی هم در تابلو سهم دیده می شود.

نماد قنیشا امروز صف خرید بود ولی احتمالا روزهای آتی فرصت ورود خوبی خواهد داد.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

محصولات‌فلزی مثبت‌ترینو ذغال‌سنگ منفی‌ترین نبود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۲۶ مهر ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. با مثبت شدن بازار نمادهای زیادی به مقاومت رسیده اند و شاخص هم به سزح مهم ۲۰۵۰ نزدیک شده است. برای تغییر روند نیاز به تثبیت شاخص بالاتر از این سطح است. بنابراین کماکان با احتیاط با بازار همراه هستیم و در مدیریت سبد باید دقت لازم را داشته باشیم.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۵ مهرماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید