گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۷ آبان ماه ۱۴۰۲

4.7/5 - (3 امتیاز)

طبق انتظار بازار توانی برای رشد نداشت و عرضه تداوم داشت تا شاخص کاملا روند نزولی داشته باشد. در تایم فریم هفتگی نمادهای زیادی در محدوده‌مقاومتی هستند. نمادهای زیر قیمت پایانی و الگوهای صعودی بیشتر بودند. تعداد صف خرید بیشتر ولی با ارزش کمتر بود. برآیند معاملات خروج پول حقیقی جزیی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروجی پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات کمتر از هفته قبل شده است.

مهمترین نماد امروز

نماد ویژه امروز، نمادی است که مدتی است نشانه های صعود را نشان میدهد. پیش از این هم به تحرکات مهم این سهم اشاره شده بود. امروز این سهم با صف خرید ستنگین باز شد و با صف بسته شد و مقاومت مهم خود را شکست. احتمالا فردا هم صف باشد ولی به نظر میرسد این سهم در روزهای آتی فرصت ورود خواهد داد.

نماد پتایر را دنبال کنید و بدون هیجان زدگی دنبال فرصت خرید مناسب حوالی قیمت امروز باشید. این نماد مقاومت مهمی روی 3000 دارد. بنابراین یک سناریو ورود به سهم بعد از اصلاح قیمت در مواجهه با این مقاومت است.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

شاخص لاستیک مثبت‌ترین و منسوجات منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۲۸ آبان ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. همانطور که در یک هفته اخیر مکرر تاکید شد بازار بنای اصلاح زمانی دارد و به نظر میرسد شاخص در رنج ۲ میلیون واحد تا ۲۰۵۰ اصلاح زمانی داشته باشد. با نزدیک شدن شاخص به سطح ۲ میلیون واحد انتظار افزایش تقاضا را داریم.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۷ آبان ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید