گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۷ آذر ۱۴۰۱

4.2/5 - (5 امتیاز)

طبق انتظار بازار مثبت بود و شاخص بهتر از انتظار رشد کرد و وارد کانال ۱۵۰۰ هزار واحد شد. بیش از 600 نماد مثبت معامله شدند ولی نیمه دوم کمی عرضه بیشتر شد و نمادهای زیر قیمت پایانی کمی بیشتر شدند ولی روند شاخص اکیدا صعودی بود. نکته مثبت بازار امروز ارزش معاملات و خروج پول از درآمد ثابت ها بود. امروز هم در ادامه روند هفته اخیر، درآمدثابتها خروج پول حقیقی زیادی داشتند که نشان از تارگت داشتن معامله گران است. ارزش معاملات هم امروزبیش از روز قبل بود و به رقمی بیش از ۷ همت رسید.

مهمترین نمادهای امروز

نماد اخابر عنوان بیشترین کد به کد حقوقی به حقیقی را از آن خود کرد در حالی کرد از کانال کوتاه مدت نزولی خود خارج شده و روند کاملا صعودی دارد.

مهمترین گروه امروز

شاخص رادیویی مثبت ترین بود و هیچ گروهی منفی نبود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۲۸ آذر

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را مثبت نشان میدهد. شاخص خیلی خوب از مقاومت مهم خود عبور کرد. شاخص کل و شاخص هم وزن از کانال کوتاه مدت نزولی خود خارج شدند.هیجان خرید در بازار طوری است که اصلاحها کوتاه و روزانه شدند. شاخص وارد کانال ۱۵۰۰ هزار واحد شد و مقاومت جزیی در ۱۵۱۱ هزار واحد دیده می شود. احتمالا فردا کمی عرضه ها بیشتر شود ولی تارگت های آینده شاخص محدوده ۱۶۵۰-۱۷۰۰ هزار واحد هستند.

فیلتر پول هوشمند

فیلتر حجم مشکوک

فیلتر ورود پول حقیقی