گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۷ دی ۱۴۰۱

4.6/5 - (16 امتیاز)

بازار مثبت شروع کرد ولی با عرضه ادامه پیدا کرد. در مورد این نوسان ها هم در گزارش روزهای قبل اشاره شده بود. طبیعتا راه پیش روی شاخص هموار نیست و نیاز به تلاش و حمایت دارد. بازار یکبار در نیمه اول جمع شد ولی نتوانست ادامه دهد. بازگشایی خودرو و خساپا نتوانست تاثیر بر روند بازار بگذارد و نیمه دوم عرضه بیشتر شد و الگوهای نزولی خیلی زیاد شدند. با ادامه عرضه، هم خروج از درآمد ثابت ها بیشتر شد و هم قدرت خریدار که نشان از جمع شدن منفی ها داشت. امروز هم هم وزن درصد رشد بیشتری نسبت به شاخص کل داشت. درآمد ثابت ها کماکان خروج پول حقیقی زیادی داشتند. ارزش معاملات خیلی خوب بود.

مهمترین نمادهای امروز

بیشترین تاثیر مثبت بر شاخص مربوط به نماد میدکو بود. نماد همراه هم بیشترین کد به کد حقوقی به حقیقی را داشت. نمادی که این مدت متناسب با شاخص رشد نکرده بود و به عبارتی جامانده بود.

مهمترین گروه امروز

ذغال سنگ مثبت‌ترین گروه  و ارتباطات منفی ترین نبود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۲۸ دی

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. شاخص در تلاش برای خروج از سقف بلند مدت نوسانی شده است که امری طبیعی است. برای این شکست تثبیت بالای ۱۷۰۰ هزار واحد لازم است. اولین حمایت مهم شاخص ۱۵۸۵ هزار واحد واحد است و اولین مقاومت شاخص ۱۷۲۰ هزار واحد.

فیلتر پول هوشمند

فیلتر حجم مشکوک

فیلتر ورود پول حقیقی