گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۸ آبان ماه ۱۴۰۲

4.8/5 - (29 امتیاز)

بازار با امید شروع کرد و شاخص کمی مثبت شد ولی این وضعیت پایدار نبود و با تداوم عرضه شاخص منفی شد. در تایم فریم هفتگی نمادهای زیادی در محدوده‌مقاومتی هستند. بیش از ۵۰۰ نماد زیرقیمت‌پایانی بسته شدند. با اینکه بازار منفی شد ولی شاخص هم‌وزن مثبت بود و الگوهای صعودی بیشتر از نزولی بودند. تعداد صف خرید بیشتر ولی با ارزش کمتر بود. برآیند معاملات خروج پول حقیقی جزیی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروجی پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات کمتر از هفته قبل شده است.

مهمترین نماد امروز

نمادی که امروز ویژگی‌های بسیار ویژه‌ای داشت و تابلو بسیار قوی ای داشت. نمادی که بیش از ۹ برابر میانگین حجم خورد و سرانه خرید ۹ برابری نسبت به میانگین ماه داشت. این نماد به حمایت قوی و مهم خود عکس العمل قوی نشان داده و تارگت های بسیار خوبی هم دارد.

نماد کفرا با این تابلو جذاب، مقاومت مهمی روی 9559 دارد که این مسئله موجب میشود این نماد در روزهای آتی فرصت ورود به سهامداران بدهد. برای تصمیم گیری در مورد ورود به سهم و پیدا کردن پله های ورود و خروج میتواند نمودار حمایت و مقاومت این نماد را در نرم افزار دنبال کنید.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

شاخص وسایل‌ارتباطی مثبت‌ترین و رادویی منفی‌ترین بود.


پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۲۹ آبان ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. همانطور که در یک هفته اخیر مکرر تاکید شد بازار بنای اصلاح زمانی دارد و به نظر میرسد شاخص در رنج ۲ میلیون واحد تا ۲۰۵۰ اصلاح زمانی داشته باشد. با نزدیک شدن شاخص به سطح ۲ میلیون واحد انتظار افزایش تقاضا را داریم.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۸ آبان ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید