گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۸ فروردین ۱۴۰۲

3.9/5 - (11 امتیاز)

همانطور که دیروز عرض شد، انتظار بازار متعادل را داشتیم. امروز هم بازار زیاد منفی نشد و بلافصله با افزایش تقاضا، شاخص مثبت شد. عمده نمادها مثبت معامله شدند. امروز هم ارزش صف های خرید بیش از ۲ هزار میلیارد بود. چون بازار از منفی به مثبت رفت الگوهای صعودی زیادی شکل گرفت. برآیند معاملات ورود پول حقیقی زیادی را نشان میدهد. درآمدثابت‌ها خروج پول حقیقی خوبی داشتند. ارزش معاملات خوب و کماکان جذاب است.

مهمترین نمادهای امروز

نماد فروسیل وضعیت تابلو خیلی خوبی دارد. قدرت خریدار بالا، سرانه خرید چند برابر میانگین و ورود پول حقیقی قابل توجه از جمله نکات مهم تابلو سهم بود که در نرم افزار بیفیلتر میتوانید ملاحظه کنید. از طرفی نماد در میانه کانال کوتاه مدت است و به نظر کم ریسک است.

مهمترین گروه امروز

گروه وسایل ارتباطی مثبت‌ترین و گروه ارتباطات منفی‌ترین‌ بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۲۹ فروردین ۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را مثبت نشان میدهد. دیروز هم عرض شد: شاخص مانعی برای رشد ندارد. محدوده ۲۲۵۰-۲۳۰۰ هزار واحد میتواند کمی برای بازار نوسان ایجاد کند. ورود پول حقیقی امروز و خروج پول از درآمد ثابتها سیگنال مهمی برای بازار است. منفی ها خوب خرید می شوند و سهام ها دست به دست می شوند. در مسیر رشد این نوسان ها طبیعی است.  در نوسان ها بدون هیجان زدگی و با دقت سبد خود را مدیریت کنید و وزن نمادهای کم ریسک را بیشتر کنید.

فیلتر پول هوشمند

فیلتر حجم مشکوک

فیلتر ورود پول حقیقی