گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۲

5/5 - (3 امتیاز)

بازار نتوانست در برابر عرضه‌ها مقاومت کند. شاخص منفی و نزولی شد. بیش از ۵۰۰ نماد زیرقیمت‌پایانی بسته شدند. نزدیک ۵۹۰ نماد منفی بودند و الگوهای نزولی هم بیشتر بودند. ۵۱ نماد صف‌فروش شدند که کمی بیشتر از صف‌های‌خرید بود. در تایم فریم هفتگی نمادهای زیادی در محدوده‌مقاومتی هستند. برآیند معاملات خروج پول حقیقی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروجی پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات کمتر از روزهای قبل شد.

مهمترین نماد امروز

نماد ویژه امروز نمادی است که روی حمایت برگشته و مینیممی بالاتر از مینمم قبلی ساخته است. این نماد امروز کندل خوبی ساخته و سرانه خرید و قدرت خریدار حقیقی خیلی خوبی دارد. این نماد مقاومتی پیش رو دارد که فرصت ورود برای سهم خواهد ساخت.

در تحلیل وضعیت تکنیکال نماد فمراد به نمودار حمایت و مقاومت سهم دقت داشته باشید. این نمودار نشان میدهد که این نماد بعد از مقاومت مهم پیش رو گپ بسیار خوبی دارد و از طرفی با عبور از این سطح، از کانال نزولی هم خارج خواهد شد و رشد خوبی را تجربه خواهد کرد. با این شرایط و با توجه به استراتژی شخصی خود میتوانید نقاط ورود مناسب را شناسایی کنید.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

شاخص محصولات‌چوبی مثبت‌ترین و حمل‌و‌نقل منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۳۰ آبان ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. همانطور که در یک هفته اخیر مکرر تاکید شد بازار بنای اصلاح زمانی دارد و به نظر میرسد شاخص در رنج ۲ میلیون واحد تا ۲۰۵۰ اصلاح زمانی داشته باشد. با نزدیک شدن شاخص به سطح ۲ میلیون واحد انتظار افزایش تقاضا را داریم.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید