گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۹ فروردین ۱۴۰۲

4.3/5 - (9 امتیاز)

بازار کماکان به راه خود ادامه میدهد. عمده نمادها مثبت معامله شدند و امروز هم ارزش صف‌های خرید نزدیک ۲ هزار میلیارد بود. بعد از رشد ۴۰ هزار واحدی شاخص و در نیمه دوم بازار، عرضه بیشتر شد و نمادهای زیر قیمت پایانی بیشتر شدند. این عرضه باعث افزایش ارزش معاملات و افزایش ورود پول در بازار شد. ساعت پایانی، تقاضا در بازار زیاد و بازار متعادل بسته شد. برآیند معاملات ورود پول حقیقی زیادی را نشان میدهد. درآمدثابت‌ها خروج پول حقیقی خوبی داشتند. ارزش معاملات خوب و کماکان جذاب است.

مهمترین نمادهای امروز

نماد وحافظ در فیلتر ورود پول هوشمند پیشرفته دیده می شود. این نماد با اینکه در شش ماه اخیر رشد قابل توجهی داشته است ولی هنوز خوب خرید می شود.

مهمترین گروه امروز

گروه وسایل ارتباطی مثبت‌ترین و گروه رایانه منفی‌ترین‌ بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. شاخص به خوبی وارد کانال ۲۳۰۰ هزار واحد شد. از طرفی شاخص از سقف کانال کوتاه مدت هم خارج شده و میتواند روند صعودی را کماکان ادامه دهد. ورود پول حقیقی امروز و خروج پول از درآمد ثابتها سیگنال مهمی برای بازار است. منفی ها خوب خرید می شوند و سهام ها دست به دست می شوند. در مسیر رشد این نوسان ها طبیعی است. در نوسان ها بدون هیجان زدگی و با دقت سبد خود را مدیریت کنید و وزن نمادهای کم ریسک را بیشتر کنید.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۹ فروردین ۱۴۰۲

فیلتر پول هوشمند

فیلتر حجم مشکوک

فیلتر ورود پول حقیقی