گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۹ مهرماه ۱۴۰۲

4.9/5 - (7 امتیاز)

بازار امیدوارانه شروع کرد و شاخص ۳ هزار واحد رشد کرد ولی این رشد تداومی نداشت و نیمه دوم نمادهای زیر قیمت پایانی بیشتر شدند و شاخص را پایین آوردند. ساعت پایانی قدرت خریدار کمی بهتر شد و در مجموع الگوهای صعودی زیادی تشکیل شد. برآیند معاملات خروج پول حقیقی جزیی را نشان نمیدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی زیادی داشتند. ارزش معاملات تغییر محسوسی نداشت.

مهمترین نماد امروز

نمادهای متعددی این روزها حرکت های خوبی داشتند. طبیعتا زمان مناسبی برای ورود به خیلی از این سهم ها گذشته است ولی دنبال کردن این نماد و ورود بعد از اصلاح بسیار جذاب است. پس به کمک فیلترهای نرم افزار نمادهایی که هفته اخیر تحرکات خوبی داشتند را حتما دنبال کنید. اما یکی از این موارد رشد زیادی نداشته ولی الگوی بسیار مستعدی دارد نمادی است که مقاومت اصلی خود را شکسته و به مقاومت بعدی که فاصله زیادی هم با آن نداشته است رسیده است. طبیعتا این سهم بعد اصلاح خواهد داشت و روی حمایت (مقاومت شکسته شده) فرصت ورود خوبی فراهم خواهد آورد. این نماد در میان مدت بسیار الگوی جذابی دارد و در میان مدت گپ خیلی خوبی با مقاومت بعدی دارد و باید حتما این نماد را دیده‌بان هوشمند دنبال کنید.

نماد کفپارس با کندل خیلی خوبی که دو روز اخیر ساخته است، بعد از کف سازی چند ماهه، از یک سطح مقاومت عبور کرده و به سطح مقاومت 6160 رسیده است. در مواجهه با این مقاومت احتمالا اصلاح و فرصت ورود خواهیم داشت و بعد از آن سهم مستعد حرکت تا 7100 ریال است. امیدواریم به کمک بیفیلتر بتوانید به دقت زمان مناسب ورود رو شناسایی کنید و سود خوبی از این سهم بگیرید.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

ذغال‌سنگ مثبت‌ترینو منسوجات منفی‌ترین نبود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۳۰ مهر ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. اینکه شاخص درجا میزند و اصلاح زمانی دارد خیلی امیدوارکننده است. تثبیت شاخص بالای مووینگ ۳۰ روزه اهمیت دارد. شاخص امروز در مواجهه با این سطح کمی عقب نشست ولی اگر موقعیت فعلی را حفظ کند، شرایط برای رشد فراهم می شود.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۲۹ مهرماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید