گزارش وضعیت بازار بورس در ۲ دی ماه ۱۴۰۲

4.5/5 - (18 امتیاز)

بازار خیلی تردید داشت. شاخص چند بار تغییر جهت داد و در نهایت منفی بسته شد. نمادهای مثبت بیشتر بودند ولی نمادهای بیشتری زیر قیمت پایانی بسته شدند. با اینکه تعداد صف های خرید بیشتر بود ولی ارزش کمتری نسبت به صف فروش داشتند. برآیند معاملات خروج پول حقیقی را نشان میدهد که مقدار زیادی نبود. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات نسبت به هفته قبل کمتر شد.

مهمترین نماد امروز

نماد ویژه ما امروز از کانال کوتاه مدت نزولی خود خارج شد. این نماد در تایم فریم هفتگی موقعیت خوبی دارد و نسبت زیان به سود خوبی دارد. این در حالی است که فاصله قابل توجهی هم با مقاومت دارد. ولی در تایم فریم روزانه به مقاومت مهمی رسیده است ولی چون امروز از کانال خارج شد انتظار داریم این مقاومت را بشکند.

نماد خزامیا از نمادهای پر توجه بازار است که در چند سال اخیر حرکت های خیره کننده ای داشته است. با توجه به توضیحاتی که داده شد یک استراتژی ورود در همین نقطه است و یک استراتژی هم میتواند این باشد که صبر کنیم تا مقاومت را در تایم روزانه بشکند و در پولبک وارد شویم. این پولبک در واقع پولبک به سقف کانال هم خواهد بود.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

ذغال‌سنگ مثبت‌ترین و حمل‌و‌نقل منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۳ دی ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. بازار مستعد واگرایی منفی است ولی این واگرایی میتواند نفسگیری برای تداوم روند صعودی باشد. همانطور که دیروز عرض کردیم، شرایط بازار ریسک خاصی را نشان نمیدهد. الگوها موید تداوم روند صعودی هستند و امیدواریم هفته آینده بازار بهتری داشته باشیم. شاخص تا 2300 هزار واحد محدودیت برای رشد ندارد و امیدواریم روزهای آتی برای بازار شرایط بهتری رقم بخورد.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۲ دی ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید